Ispanyolca kursları ispanya

İspanya’da olmanın keyfini çıkarın
Harika bir tecrübe kazanmak için İspanyolca kurslarımıza katılın
En iyi fiyatlara İspanyolca dil kursu
İspanyolca eğitimini anadili İspanyolca olan uzman eğitmenler tarafından alma imkani sağlanır. Eğitim için kullanılacak tüm materyaller fiyata dahildir.
İspanyolcayı kolay ve hızlı öğrenme imkanı
Esnek bir programa sahip olduğumuzdan, kursa istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

İspanya’da dil eğitimi ile uluslararası tecrübe edinecek ve yerel dili konuşulduğu ülkede öğreneceksiniz. Her yerde pratik yapma şansınız olacak ve farklı kültürden insanlarla tanışabileceksiniz.Yabancı bir ülkede, ailenizden uzakta tek başınıza yaşamak kişiliğinizin gelişmesini ve kendinize güvenmenizi sağlayacaktır.Gittikçe ikinci bir dilin daha da önem kazandığı dünyamızda bu deneyim, kariyerinizde çok etkili olacaktır.

Idiomas247 İspanya’nin 3 büyük şehrinde dil eğitimi sağlıyor

Idiomas247 ile İspanyolca öğrenmek çok kolay. İspanya’da dil okulu seçenekleri arasından size, hedeflerinize, tercihlerinize ve tabii ki bütçenize en uygun seçeneklerin bulunmasında size tam destek veriyor. Madrid, Barcelona ve Valencia şehirlerinde İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

İspanyolcayı Barselona´da öğrenin

İspanyolcayı Valensiya´da öğrenin

İspanyolcayı Madrid´de öğrenin

İspanya dil okulları esnek eğitim seçenekleri sunuyor.

İspanya’da alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz bire bir veya genel İspanyolca kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış İspanyolca kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. İspanya dil okullarında eğitime 2 hafta ile 52 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

İspanya dil okullarında konaklama çözümleri

İspanya’da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı karsilamak. Konaklama organizasyonunuzun tercihlerinize uygun biçimde yapılmasında Idiomas247 size profesyonel destek veriyor.

Idiomas247 bütçenize en uygun kampanyalı fiyat ayrıcalığı ile İspanya’da dil egitimi sağlıyor.

*36 haftalık dil eğitimi 2500 € ( Fiyata kayıt ve material dahildir.)

*52 haftalık dil eğitimi 2,999 € ( Fiyata kayıt ve material dahildir.)

6 ayı geçen dil eğitim programlarında öğrencilere öğrenci oturma izni başvurusu  için yardımcı oluyoruz.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Öğrencilerin Yorumları

Meral Gokcek / Türkiye

"Uzun süredir Türkiye’de İspanyolca öğrenmekteydim, ancak pek yeterli bir şekilde iletişim kuramıyordum çünkü gramer ve okumaya daha odaklı öğreniyorduk. Idiomas247’de uygulanan sistem ile konuşmaya adapte olma sağlaniyor. Derslerde digital ortamda dinleme, sonrasında tecrübeli eğitmenler ile bire bir konuşma dersi yapma, ders sonrasında tekrar digital ortamda öğrendiklerimi uygulama fırsatı buldum.

Dasha Petrov/ Rusya

Okula ilk geldiğimde çok heyecanlıydım, uzun süredir hayalini kurduğum İspanya kültürünü yaşıyordum. Idiomas247’deki öğretmenler ve diğer kadrolar da sıcakkanlıydılar. Dile kolaylıkla adapte olmamı sağladılar. . Genel olarak, Valensiya’da Idiomas247’de hem eğitim açısından hem de tecrübe açısından unutulmaz zaman gecirdim.

Marija Arsovski / Makedonya

Eğer bir dili en doğru şekilde öğrenmek istiyorsanız, bence o dile derinlemesine dalmak gereklidir. Hem ispanyolcayı geliştirme hem de İspanya’yı doyasıya yaşama açısından kesinlikle tüm öğrencilere tavsiye ediyorum. Benim için unutulmaz bir tecrübe oldu.Uzun zamandır hayalini kurduğum İspanya maceramı yaşamama fırsat verdikleri için Idiomas247'ye çok teşekkür ediyorum.

Idiomas 247

Avenida Ciudad de Barcelona 99

28007 Madrid

Teléfono: 911 383 662

METRO Pacífico

Idiomas 247

Calle Numancia 20

08029 Barcelona

Teléfono: 934 941 421

METRO Estación de Sants

Idiomas 247

Avenida Cataluña 1

46010 Valencia

Teléfono: 963 686 696 

METRO Facultats