VISA ve Evrak İşleri de dahil olmak üzere bir yıllık İspanyolca Kursu 1850 €

Kurs okullarımızdan birinde olabilir veya

? Teachers@idiomas247.com

I would like to thank this school, I was with them for a year, and thanks for the course I manage to get my VISA no problems!
Algerie
AlgerieAmir
I needed course and they gave me, and helped with administration. They did everything very professionally and my case was successful, now i have visa thanks you.
Russia
RussiaMiroslav
My only regret is that I didn’t know about this before. Earlier I wasted my time and money in trusting a different school and courses that didn’t help me learn or with getting VISA . With Idiomas247, I had great course, and successful Visa. I recommend Idiomas247
Macedonia
MacedoniaAntonij
Sir, I thank you for the course, it has bring me everything I needed, I got Visa. I’m very happy
Click Here
Click HereAmjad

Evraklarla ilgileniyoruz!

VISA için başvurmak çok fazla evrak gerektirebilir! Size sadece dili öğretmeyiz, ama size kağıt yüküyle de yardımcı oluruz!

Çevrimiçi Sınıflar Veya En İyi Öğretmenlerle Okulumuzda

Sınıflarınızı çevrimiçi olarak veya okulumuzda yerli öğretmenler ve içerdiği tüm materyallerle yapabilirsiniz.

Avrupa’daki uzun süreli konaklamalar için gerekli olan Avrupa ve her ülke arasında imzalanan anlaşmalara göre değişmektedir. Avrupa Birliği vatandaşları başka bir Avrupa ülkesine seyahat etmek için vize gerekmemektedir: Avusturya, Belçika, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Slovak Cumhuriyeti, İsveç ve İsviçre.

Yukarıdaki listede yer almayan ülke vatandaşları
AB’ye giriş ülkesi için bir vize için, aynı vizenin tüm AB ülkelerine uzanmasına rağmen. AB ziyaretçileri, taşıdıkları para miktarını 10.000 Avro’nun üzerindeyse beyan etmelidir.

IDIOMAS 247 İLE ÇALIŞIYORSANIZ BİR VİZE ALABİLİRSİNİZ

 • Okullarımızdan birinde eğitim alabilir veya İspanya'ya geldiğinizde çevrimiçi kursu takip edebilirsiniz. Kâğıtlarınızı işleyeceğiz ve başvurunuz başarılı olursa sadece kurs için ücret alacağız. Son derece nadir olan reddedilirse, paranızı iade edeceğiz ve sadece idarî işler için ücret alacağız. *

Öğrenim için öğrenciler için vize nasıl alınır?

 • Vize başvurunuzu işlemek için aşağıdaki belgeler tarafımızdan istenmektedir.
 • Tamamlanmış vize başvuru formu.
 • Vize talep edilen tüm dönem için geçerli geçerli pasaport.
 • Öğrenci kartı, kimlik kartı.
 • Son vesikalık fotoğraflar, zarflar.
 • İspanyol okulunun kabul mektubu.
 • Müfredat, eğitim veya araştırma.
 • İspanya’da konaklama kanıtı Konaklama süresi boyunca bir kaza veya ani hastalık ile ilişkili sağlık giderlerini ve ülkesine geri dönüşü kapsayan sağlık sigortası.
 • spanya’da öğrenim için yeterli ekonomik yolun kanıtı (burs veya maddi yardım, anne-babadan gelen mektuplar veya barınma ve yaşam masrafları için tam sorumluluk üstlenen mektuplar).
 • Yasal kayıtların yasallaştırılmış sertifikası.
 • Sağlık sertifikası.

Ebeveynlerinin yanında olmayan reşit olmayan öğrenciler için, seyahat / konaklama ve çalışmalarını yürütmek için izinleri gerekli olacaktır. Tüm vize başvuru prosedüründen öğrenci sorumludur ve izin reddedilirse okul masraflardan sorumlu değildir. Öğrencinin vize başvurusu için okuldan bir onay mektubuna ihtiyacı varsa, bu mektup öğrencinin bir İspanyolca kursuna kaydolduğunu ve adı, kursu, çalışma tarihini, konaklama adresini ve ispatı içermesi gerektiğini kanıtlar. ödeme yapıldı. Merkez Direktörü tarafından imzalanır ve damgalanır.

İspanya’da bir İspanyolca kursuna katılmak için:

 • Schengen bölgesi vatandaşları için vize gerekmemektedir.
 • Konaklama süresi 3 aydan az olan diğer ülkelerin vatandaşları için vize gerekmemektedir. 3 aydan fazla kalanlar için vize gereklidir.
 •  

daha fazla oku

Vize, konaklama süresine bakılmaksızın diğer tüm ülkelerin vatandaşları için zorunludur. Aşağıdaki ülkelerin vatandaşları için vize gerekmemektedir:

 • Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İzlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Romanya, İsveç, İsviçre.

 

3 aydan kısa süreli konaklamalarda vize gerekmemektedir. 3 aydan uzun konaklamalarda aşağıdaki ülkeler için vize gerekmektedir:

 • Andorra, Arjantin, Avustralya, Bolivya, Brezilya, Brunei, Kanada, Şili, Kosta Rika, Hırvatistan, El Salvador, Amerika Birleşik Devletleri, Guatemala, Honduras, Hong Kong – Özel İdari Bölge (Çin Halk Cumhuriyeti) Japonya, Lihtenştayn, Malezya, Makao – Özel İdari Bölge (Çin Halk Cumhuriyeti), Meksika, Monako, Nikaragua, Norveç, Yeni Zelanda, Panama, Paraguay, Güney Kore Cumhuriyeti , San Marino, Holy See, Singapur, Uruguay, Venezuela.

Aşağıdaki ülkelerde İspanya’da kalış süresine bakılmaksızın vize zorunludur:

 • Afganistan, Arnavutluk, Angola, Antigua ve Barbuda, Cezayir, Ermenistan, Azerbaycan, Bahamalar, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belarus, Belize, Benin, Butan, Burma / Myanmar, Bosna Hersek, Botsvana, Burkina Faso, Burundi, Cape Verde, Kamboçya, Kamerun, Çad, Çin, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti, Fildişi Sahili, Küba, Cibuti, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, Mısır, Eritre, Etiyopya, Fiji, Gabon, Gambiya, Gürcistan, Gana, Grenada, Gine, Gine-Bissau, Ekvator Ginesi, Guyana, Haiti, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, Jamaika, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiribati, Kuveyt, Laos, Lesotho, Lübnan, Liberya, Libya, Makedonya, Madagaskar, Malavi , Mali, Kuzey Mariana Adaları, Fas, Mrshall Adaları, Mauritius, Moritanya, Mikronezya, Moldova, Moğolistan, Karadağ, Mozambik, Namibya, Nauru, Nepal, Nijer, Nijerya, Umman, Pakistan, Palau, Papua Yeni Gine, Peru, Katar, Orta Afrika Cumhuriyeti, Kongo Ruanda Demokratik Cumhuriyeti, Samoa, Saint Vinc Ent ve Grenadinler, Saint Kitts ve Nevis, Saint Lucia, Sao Tome ve Principe, Senegal, Seyşeller, Sierra Leone, Suriye, Somali, Sri Lanka, Sudan, Sudan, Surinam, Svaziland, Tayland, Tayvan, Tacikistan, Doğu Timor, Togo , Tonga, Trinidad ve Tobago, Tunus, Türkmenistan, Türkiye, Tuvalu, Ukrayna, Özbekistan, Vanuatu, Vietnam, Yemen, Zambiya, Zimbabve, Filistin Yönetimi, Doğu Timor.

SIK SORULAN SORULAR

Sik sorulan sorular

Konsolosluğun başvuranla kişisel görüşme yapması olası mıdır?

Evet, uygulama hakkında daha fazla şey öğrenmek istediklerinde kişisel bir görüşme yapılabilir. En fazla 30 gün içinde görünmesi için çağrılabilirsin.

Bir röportaja katılamam eğer ne olur?

Vize başvurusu yapıldı. Görüşme sadece son tarihe katılmanızı engelleyecek ciddi bir sebep varsa yapılır. Devamsızlığın nedeni haklı olmalıdır.

Vize başvurusu ne kadar sürer?

Vize başvurusu için verilecek azami süre üç aydır. Acil durum prosedürü (iltica, özel konaklama vizesi, aile birleşimi) ile işlenen bazı vizeler için son başvuru tarihi bile kısa olabilir. Ek belgeler sunmaya veya kişisel bir röportaj yapmaya davet edildiyseniz, prosedür tamamlanana kadar süre bitmez.

Vize işlenirken İspanya’dayım, bunun geçtiğini nasıl öğrenebilirim?

Şahsen Konsolosluklar Genel Müdürlüğü’ne (C / General Pardiñas, Madrid’de 55) veya 91379 1605 veya 913791607 numaralı telefonlara başvurabilirsiniz.

Verildikten sonra vize almak ne kadar sürer?

Konsolosluğun bildirisinden iki ay sonra.

Vize reddedildiysem hangi seçeneklerim var?

İkamet vizelerinin, çalışma dışı ikametgahların, serbest meslek sahiplerinin, öğrenci ve sığınma evlerinin reddedilmesinin gerekçelendirilmesi gerekmemektedir, bu sebeple bu iddia mümkün değildir. Ancak, vizelerin bir çalışan olarak çalışması ve akrabalarla yeniden bir araya gelmesi durumunda, konsolosluğun yazılı bir şekilde gerekçelendirilmesi, reddedilme nedenlerini, kimler tarafından talep edilebileceğini ve ne kadar zamana ihtiyaç duyulacağını belirlemesi zorunludur. iddia etmeden önce beklemek.

Başka bir kişi benim için vizeyi alabilir mi?

Hayır, vize koleksiyonu kişiseldir.

Vize almak için başvurabileceğim minimum konaklama miktarı nedir?

İstediğiniz hafta veya ay sayısını talep edebilirsiniz, ancak İspanya’da 6 ay ya da daha kısa bir süre için İspanyolca kursuna katılmak için vize başvurusu yapmanız halinde, bu durumun yenilenmesi mümkün olmayacaktır. İspanya’da kalışınız ve yeni bir vize istemek için ülkenize dönmelisiniz. İspanya’da kalışınızı uzatmayı planlıyorsanız, 6 aydan fazla bir İspanyolca kursuna kayıt olmanızı tavsiye ederiz ve bu şekilde bir Öğrenci Kartı kazanacaksınız ve İspanya’daki konaklamanızı yenilemeyi isteyebilirsiniz.

İspanya’ya vardığımda ne yapmam gerekiyor?

İspanya’daki ilk ayınız boyunca, İspanyolca kursuna katılacağınız yerin Göçmenlik Bürosu veya Polis Karakolu’ndaki Öğrenci Kartı’na başvurmalısınız.

Öğrenci Kartını almak için Göçmenlik Bürosuna hangi belgeleri sunmalıyım?

Çalışmak veya araştırmak için vize de dahil olmak üzere, İspanya’ya giriş ve kalış için tüm şartları yerine getirmelisiniz. Çalışmaya veya çalışmalarınızı uzatmaya ya da ücretsiz araştırma ya da eğitim yapmak için kabul edildiğiniz, kamu ya da özel herhangi bir İspanyolca veya eğitim kurumu belgesi sunmalısınız. Ebeveynlerinin yanında olmayan reşit olmayan öğrenciler için izinleri, yer değiştirme ve merkeze ve beklenen konaklama süresini belirten çalışmaların yürütülmesi için gerekli olacaktır. Ayrıca, çalışmaların maliyetini karşılamak, kalmak, tıbbi bakım ve ülkenize geri dönmek için gerekli mali araçları garanti etmiş olmanız gerekir.

Vize süremi uzatabilir miyim ya da mühürlü kalabilir miyim?

Lütfen elçiliğe veya konsolosluğa sorun.

Uzatma için ne kadar süre talep edebilirim?

Son kullanma tarihini en az 3 ay ve en fazla 1 yıl süreyle talep etmelisiniz. Öğrenci Kartının son kullanma tarihinden 60 gün önce başvurmalısınız; Kartınızın son kullanma tarihinden sonra 90 gün içinde bir uzatma talebinde bulunabilirsiniz, ancak sorun ve cezalarınız olabilir.

Öğrenci vizesi ile çalışmak ve çalışmak mümkün mü?

Öğrencilerin yürütülen çalışmalar ile uyumlu çalışmaları gerçekleştirmelerine izin verilen zamanlar vardır. Bu izin, öğrencinin bir şirkette ve belirli bir coğrafi bölgede haftada en fazla 20 saat çalışmasına izin verecektir. Bu sözleşmenin süresi, öğrenci vizesi süresinden daha uzun olamaz. Bu durumlarda, öğrencinin çalışmanın performansının çalışmaların tamamlanmasını engellemediğini ve elde edilen maaşın vize alınırken sayılan ekonomik fonlara tamamlayıcı olduğunu göstermesi gerekir. Bunun amacı, çalışmaların çalışmaları ödeyebilmek için gerekli olmadığını göstermek. Daha sonra çalışma izninin işlenmesi gerekecektir.

Çalışma izni nasıl işlenir?

Bu durumda, ilgili taraf, ilgili emek örgütlerinden önce doğrudan İspanya’da bulunmalıdır; Resmi başvuru formu ve aşağıdaki belgeler; Yabancı öğrencilerle ilgili olarak: Mevcut pasaportun fotokopisi (eğer gerekiyorsa, yenileme başvurusunun bir kopyasını sununuz), öğrenci vizesi veya yenileme başvurusu, dönemin çalışma merkezi tarafından belgelendirme ve yapılan okul takvimi. Şirketle ilgili olarak: CIF belgesi ve Sosyal Güvenlik sicil numarası veya muaf olduğu kanıtlanan belge, temel unsurları ve temel koşulları içeren iş sözleşmesi (eğer bu süre kısmi ise, gün, saat, hafta, hangi yıl içinde çalışacağınız), şirketin faaliyetlerini ve söz konusu iş pozisyonunu haklı gösteren bir rapor. İşverenin kredi itibarını kanıtlamak için başka belgeler istenebilir.

Çalışma izni belgelerini nerede sunmalıyım?

Talepler Hükümetin Delegasyonları veya Alt Bölümlerine (Çalışma ve Sosyal İşler Alanı) veya Yabancılar Bürolarına bildirilmelidir.

Ne zaman başvurmalıyım?

Başvurular faaliyetin başlamasından önce teslim edilmeli ve uygun yetkilendirme verilene kadar çalışma başlatılamaz.

Yenilenebilir mi?

Evet.Bu başvuru, geçerli ruhsatın süresi dolmadan bir ay önce sunulmalıdır.

Vize kabul etmiyorlarsa, kurs için ödediğim her şey iade edilir mi?

Vize kabul edilmediği takdirde, ödenen toplam tutar, hizmetlerin verilmesi için dil okulu tarafından eksi 199 € olarak iade edilecektir.

Bugün bizi arayın!

ALICANTE 
C/ Cardenal Belluga, 25 
03005
San Blas 
Tel: (+34) 865 52 67 67
teachers@idiomas247.com

Bugün bizi arayın!

ALICANTE 
Avenida Cataluña 1 Valencia 46010
Tel: (+34) 865 52 67 67
teachers@idiomas247.com


Youtube


Facebook


Envelope


Twitter


Google-plus